Personal

Kansli: 
Triörgatan 1 
424 65 Angered
Tel: 031-331 54 08
info@angeredsteater.se

Lovisa Pihl
Verksamhetsledare och producent

0706-47 94 29
lovisa@angeredsteater.se

Johanna Larsson 
Konstnärlig ledare
0703-09 06 63
johanna@angeredsteater.se

Bushra Yahya J
Marknadsansvarig
0735-72 22 21
bushra@angeredsteater.se

Malin Andersson
Informatör
0706-47 94 17
malin@angeredsteater.se

Martin Fremling
Tekniker/Ljud/Musikkompostion
0706-47 94 12
martin@angeredsteater.se

Reinhold Ragge Erzmoneit Tekniker/Ljus/Projektioner
0707-24 08 17
ragge@angeredsteater.se

Yassin Omar
Teknisk assistent
0738-73 76 77
minangaal@gmail.com

Mina Nadolski Friberg
Kurssamordnare Skådespelarutbildningen
0706-47 94 16
mina@angeredsteater.se

Kristina Ros
Projektledare Barnteaterakademin
0734-34 72 75
info@barnteaterakademin.se

Dessutom arbetar frilansande skådespelare, regissörer, maskörer, scenografer m.fl hos oss.

Dessa når du
info@angeredsteater.se