Personal

Kansli: 
Kulturhuset Blå Stället
Tel: 031-331 54 08
info@angeredsteater.se

Bushra Jubaihi
Administratör & Publikarbetare
0735-72 22 21
bushra@angeredsteater.se

Gabriella Duraffourd
Producent
0706-40 34 32
gabriella@angeredsteater.se

Johanna Larsson 
Konstnärlig ledare
0703-09 06 63
johanna@angeredsteater.se

Kristina Ros
Projektledare Barnteaterakademin
0734-34 72 75
info@barnteaterakademin.se

Lovisa Pihl
Verksamhetsledare och producent

0706-47 94 29
lovisa@angeredsteater.se

Malin Andersson
Sälj- och biljettbokning
0706-47 94 17
malin@angeredsteater.se

Martin Fremling
Tekniker/Ljud/Musikkompostion
0706-47 94 12
martin@angeredsteater.se

Mina Nadolski Friberg
Kurssamordnare Skådespelarutbildningen
0706-47 94 16
mina@angeredsteater.se

Reinhold Ragge Erzmoneit Tekniker/Ljus/Projektioner
0707-24 08 17
ragge@angeredsteater.se

Dessutom arbetar frilansande skådespelare, regissörer, maskörer, scenografer m.fl hos oss.

Dessa når du
info@angeredsteater.se